CK

İşyerim Paket Sigortası

İşyerinde güvenle ve huzurla çalışmak işyeri paket sigortası yaptırmakla mümkündür. Ürün; işyeri binanızı, camlarınızı ve diğer tüm muhteviyatınızı koruma altına alarak işyerinizde oluşabilecek hasarları güvence altına alır. Yangın, su baskını, taşıt çarpması, hırsızlık, cam kırılması ve daha pek çok riske karşı işyeriniz için en geniş güvenceyi sunar.

İş yerlerindeki mallardan eşyaya, elektronik cihazlardan makinelere, müşterilerinizden çalışanlarınıza kadar tüm taşınır ve taşınmazlarınız işyeri paket sigortası ürünüyle güvence altında.

isyerimpaket
34PZ79zBeZ

Fatura Güvence Sigortası

Güvenli satış yapmanıza imkân sağlayacak yeni bir sigorta ürünü ile tahsilat ve istihbarat yükünüzü üzerinizden alıyoruz! Perakende sektörüne canlılık getirecek Fatura Güvence Sigortası ile nihai tüketiciye satış yapan mağazaların güvenle büyümesini sağlayan ürünümüz, mağazaların tahsilat ve istihbarat yükünü üzerinden alarak müşterilerinin borçlarını ödeyememe durumlarında poliçede belirtilen teminatlar ile müşteri yerine geçerek mağazaya kalan alışveriş tutarlarını ödemektedir.

-Müşteri bazında 15.000TL’ye kadar limit imkanı verir.
-12 aya kadar taksit imkanı sağlar.
-Mağazanın Senetli ve Faturalı satışları sigorta güvencesi altındadır.
-Tahsilat ve İstihbarat yükünü işletmenin üzerinden kaldırır.
-Dolandırıcılığı önler.
-Banka işlemlerinde müşteri bankaya ödeme yapar, FGS sayesinde müşteri ile ilişkiniz kesilmez ve ödeme firmaya yapılır bu sebeple, nakit akışınız desteklenir.FGS ile Yeni müşterilere kefilsiz satış imkanı sağlanmaktadır. Yani bu müşterilerin kefili artık CK Sigorta ’dır.

 

All Risk Sigortası

Mühendislik Sigortaları’nın en gelişmiş ve modern ürünlerinden olan İnşaat All Risk Sigortası, müteahhit kuruluşlar için ciddi bir güvence olmuştur. İnşaat All Risk Sigortası, yapı malzemelerinin inşaat alanına indirilmesinden, tesisin kullanılmaya başlamasına kadar geçen süre içinde, doğa, teknik ve insan faktörlerinin neden olabileceği çok geniş bir risk yelpazesini güvence altına almaktadır.

BJqc22RhfO
freighter-315201_1280

Nakliyat Sigortası

Kara, deniz, hava ve demiryolu ile taşınan tüm ticari emtia çeşitlerinin nakliyatlarını, yolculuk esnasındaki muhtemel rizikolara karşı güvence altına alır.

Nakliyat Emtia Sigortaları, Tekne Sigortası, Kıymet Sigortaları, Taşıyıcı Sorumluluk Sigortası, CMR Sigortası hizmetleri verilmektedir.

Tarım Sigortası

Bu sigorta ile Tarım Sigortaları Havuzu, Bakanlar Kurulu kararı ile kapsama alınan risklerin, Çiftçi Kayıt Sistemine kayıtlı olan parsellerde yetiştirilen bitkisel ürünlerde, meyve ağaçları ve asmaların kendileri ile fidanlarında, bağ ve meyve bahçeleri için dolu ağı ve örtü sistemlerinde; doğrudan neden olacağı maddi zararları sigorta bedeline kadar teminat altına alır.

Bitkisel ürün sigortası, Sera sigortaları, Büyük hayvan hayat sigortaları, Küçükbaş hayvan hayat sigortaları, Kümes hayvanları hayat sigortası, Su ürünleri hayat sigortaları, Arıcılık(arılı kovan) sigortaları için hizmet verilmektedir.

wheat-2391348_1920
ana-vieyra-E3Z7MmweGgc-unsplash

Otel ve Tatil Köyü Paket Sigortası

Otel ve Tatil Köyü Paket Sigortası’yla hırsızlık, taşınan para, emniyeti suiistimal, işveren mali sorumluluk, ferdi kaza, otel mali sorumluluk, fiziki zararlar, izolasyon eksikliği, çalışanlara ait eşyalar, eksik sigorta, geçici adres nakli ve hukuksal koruma teminatlarına da sahip olabilirsiniz.

Sprinkler sızıntısı, elektrik hasarları, içe çökme, bina hırsızlık, raf ve vitrin devrilmesi, alçıpan tavan çökmesi, taşıt çarpması klozu, arızi inşaat işleri nedeniyle oluşabilecek zararlarla, yangın söndürme masrafları, zararın önlenmesi için yapılan masraflar ve hasar sonrası altyapı temizliği tamiri masrafları da teminat altındadır.